Щасливого й мирного літа, дорогі наші ліцеїсти!

Ось і пролунав акорд ще одного навчального року — року, який ви пройшли гідно, попри всі тривоги, виклики та зовсім не дитячі випробування нашого часу. Позаду залишилися конспекти, складні контрольні, тихі розмови в укриттях та гамірні перерви, які щоразу доводили: ви — не просто учні, ви — велика, незламна родина.
Ми бажаємо вам сонячного літа, солодкого від запаху скошеної трави, теплого від дружніх обіймів та обов'язково — мирного. Нехай ранки починаються не від сирен, а від лагідного проміння сонця, а вечори приносять лише спокій і зоряне небо, яке більше нічим не лякає.
Для тих, хто у вересні знову повернеться до рідних кабінетів, — нехай ці три місяці стануть часом справжнього перезавантаження, натхнення та яскравих подорожей.
Бережіть себе, любі наші. Набирайтеся сил, дихайте на повні груди, смійтеся, закохуйтеся і просто будьте щасливими під вільним та чистим українським небом!
До зустрічі, ліцеїсти!












