Новини
06 листопада учні наукового ліцею відвідали стоматологічний факультет ДВНЗ «УжНУ»
Учні відвідали кафедри факультету і детальніше ознайомилися зі спеціальністю 221 «Стоматологія», познайомились з деканом, завідувачами кафедр та викладачами факультету, поспілкувалися зі студентським активом та отримати всі відповіді на питання про факультет, який їх зацікавив.
Всі охочі змогли відвідати зуботехнічну лабораторію факультету, дізнатися більше про спеціальність лікаря- стоматолога, побачити на власні очі, як студенти старших курсів, під доглядом викладачів приймають пацієнтів.
Вміння аналізувати різні ситуації є однією з найважливіших навичок, яку може розвинути людина. Воно не лише допомагає зрозуміти, що відбувається навколо, але й дозволяє приймати обґрунтовані рішення, уникати помилок і досягати успіху в житті.
5 листопада у закладі освіти відбувся захід за ініціативою учасників учнівського самоврядування за участі інспектора Служби освітньої безпеки Мар’яни Іванівни Топольницької в ігровому форматі, де учні ліцею розігруючи сценки повинні були проаналізувати різні поширені ситуації серед школярів. Адже аналіз допомагає виявити приховані мотиви, можливі ризики та переваги, що дозволяє діяти більш свідомо та обачливо.
06 листопада у закладі освіти відбулися заходи до Всесвітнього дня науки. Мета заходів – широке поширення знань про науки у справі розвитку та встановлення миру на землі – для всього населення. Це не тільки є фактором популяризації тих чи інших наукових напрямків і технологій, але і багато в чому позбавляє суспільство від деструктивного непорозуміння, зміцнюючи довіру і сприяючи позитивному прогресу всього нашого суспільства.
Всі ми пам’ятаємо про те, що знання це світло, а незнання нехай залишаються в минулому! Нехай у цей день Ви дізнаєтеся щось нове. Пізнаєте, нехай невелику, але істину, а вона, як відомо звільнить Вас від чогось абсолютно непотрібного і зайвого, що заважає не тільки Вам, але безперечно, і оточуючим Вас людям.
Мова – це всі глибинні пласти духовного життя народу, його історична пам’ять, найцінніше надбання віків. Мова – це ще й музика, мелодика, фарби, буття, сучасна, художня, інтелектуальна і мисленнєва діяльність народу», – писав письменник Олесь Гончар.
Мова – серце нації – під таким гаслом 27 жовтня розпочався День української писемності і мови в ліцеї. Віршові рядки та вітальні слова про мову, її могутність і силу у поетичному флеш мобі об’єднали всіх учнів та педагогів в єдиній любові до України, а також були проведені години спілкування до Дня української писемності та мови.
25 жовтня голова учнівського самоврядування Бартованець Анастасія та заступниця голови учнівського самоврядування Багин Валерія взяли участь в підсумковому заході Молодіжної ради при Закарпатській ОВА «2 years together»!
На заході відбулась звітна діяльність Молодіжної ради при Закарпатській ОВА , представили досягнення Молодіжної ради, обговорили виклики та майбутні ініціативи для розвитку молодіжної політики в регіоні. Учні дізнатися цікаву інформацію про можливості для молоді .
25 жовтня в закладі освіти відбувся батьківський всеобуч на тему «Взаємодія сім’ї і ліцею – запорука успішного навчання і виховання. Єдині вимоги у вихованні. Побудова психолого-педагогічного контакту між вчителями, батьками та учнями. Адаптація учнів в навчальному закладі». Засідання зібрало представників батьківського колективу 8-11 класів. Такий батьківський всеобуч дозволив розширити інформаційну компетентність батьків у питаннях взаємодії сім’ї та закладу освіти.
25 жовтня 2024 року, педагоги та ліцеїсти долучилися до написання Радіодиктанту національної єдності. Його авторкою цьогоріч стала письменниця Оксана Забужко.
Текст під назвою «Магія голосу» став подарунком до 100-річного ювілею Українського Радіо.
23.10.2024 року в Ужгородському науковому ліцеї Закарпатської обласної ради відбувся традиційний Конкурс патріотичної пісні і строю. В змагання приймали участь учні 10-11-х класів, а саме 286 учасників.
21 жовтня у закладі освіти відбулася мала психолого-педагогічна рада щодо адаптації учнів 8-их класів, 9-В та 10-Г класів до навчання . Для попередження можливих негативних явищ на даному етапі розвитку особистості учня, виявлення труднощів адаптації психологічною службою закладу проведено спеціальне психологічне дослідження.
З 10.10. по 12.10.2024 року на базі Ужгородського наукового ліцею Закарпатської обласної ради, з метою підтримки та створення сприятливих умов для розвитку здібностей інтелектуально обдарованої учнівської молоді, відбувся Конкурс “Дебати “Довкілля та суспільство””. Загалом, прийняли участь шістнадцять команд із різних областей України. Учасники команд проявили себе креативними особистостями, новаторами. Учням вдалося приймати зважені та непрості рішення, проявити конкурентноспроможність та вміння адаптуватися до змін та викликів сучасності. Команда Ужгородського наукового ліцею “Ековарта” зайняла почесне третє місце.